نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: از زندگی خسته شدم

1269
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47445
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از زندگی خسته شدم

سلام به همه
    نمیدونم باید از کجا شروع کنم ولی هیچ کس رو ندارم که بتونم حرفام رو بهش بزنم .
    من حدود ۱۱ ساله که ازدواج کردم و توی این مدت فقط تحقیر و شکنجه و آزار دیدم .
    شوهرم هر جور ظلم و عذابی که بوده بهم کرده توی این مدت
    ولی من دیگه تاب و توان تحمل کردن رو ندارم . اینقدر خسته ام که بعضی وقتا از خدا میخوام زندگی ام رو تمام کنه . چون واقعا من زندگی نمیکنم .
    مثل یه زندانی شدم تو این خونه که فقط باید دستوراتش رو اجرا کنم و اگه یکم خلاف حرفش رفتار کنم کمترین
    حالتش اینه که بدنم سیاه و کبود میشه.
    چندین و چند بار کارم به بیمارستان کشیده. بار آخر گفتن که سکته قلبی کردی از شدت ترس و استرس .
    چند بار دندونام رو ش************ده، یه بار دستم شکسته ، یه بار خونریزی داخلی کردم. هر بلائی که بشه سرم آورده.
    چند بار به خانواده ام گفتم اوایل فکر میکردن که فقط دارم از زندگی می نالم. بعد از چند بار که متوجه شدت کتک ها شدن هر بار که اومدن باش حرف بزنن اون بدتر کرد و تلافی اش رو هزار برابر بدتر سرم درآورد. بابام رو تهدید کرد که اگه دخالت بکنید یه بلائی سر دخترت میارم . آخر سر منو آورد اطراف تهران دور از خانواده ام که نتونم حتی همون چند ماه یک بار که میتونستم ببینمشون هم ازم بگیره . نه میذاره بیرون برم نه با کسی رفت و آمد کنم .
    فقط مامان و خواهر خودش .
    یه سرایدار هم داریم که با خانمش اینجا زندگی میکنه اونا هم شدن نگهبان من و هر کاری بخوام بکنم فورا گزارش میدن به شوهرم که خودش رو برسونه.
    دیگه بریدم نمی دونم باید چیکار کنم
    به هر سازی که زد باهاش ساختم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47016
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : از زندگی خسته شدم

آخی خیلی سخته. حتما از یک روانشناس کمک بگیر مهشید جان

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما مهشید جان
    قابل درک هست که شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه شده است اما عزیزم شما از 11 سال تجربه صحبت می کنید شما در این زمان فرصت شناخت لازم را نسبت به همسرتان و اخلاق و باورهای ایشان و سبک رفتاریشان داشته اید و خب بهتر است که در این مسیر از خودتان سوال کنید که می خواهید به این سبک زندگی مشترک ادامه بدهید یا خیر؟ اگر مایل به ادامه این مسیر نیستید خب بهتر است از خانواده کمک بگیرید تا بتوانید در این مسیر به صورت قانونی اقدام کنید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 29 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    3

به نظر من اگه صادقانه باهاش حرف بزنی همه چی حل میشه البته شاید نتونه جلوی رفتار های خشنش رو بگیره ولی مطمئنا وضعیت از اینی که هست بهتر میشه .در کل روحیه مرد باید کمی خشن باشه پس این طبیعیه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام خانم
    اطلاعاتی که دادید کمه. آیا بچه هم دارید؟ دعواهایتان بر سر چیه؟ لحظات خوش هم دارید؟ بیشتر چه وقتایی خوشید؟ علاقه تون به همسرتون چقدره؟ اختلاف سطح خانواده و شغل و درآمد ایشون چیه؟
    بعد از همه اینها، یادت باشه قانون آخرین راهه. اگه سراغ قانون رفتی زمانی برو که قید زندگیتو زدی.
    ولی اگه به زندگیت علاقه‌مندی، اینو بدون که زن اگه قوی باشه بدترین شوهر رو هم می‌تونه آدم کنه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)